Niszczenie dysków

Niszczenie nośników danych

Niszczenie nośników danych to ważny element dbania o firmowe bezpieczeństwo. Jeśli Twoje dyski dostaną się w niepowołane ręce, narazisz się poważne na straty finansowe i prawne.

Chcesz zadbać o kwestie prawne związane z RODO i o bezpieczeństwo swoich finansów? Nasze profesjonalne czterowałowe niszczarki RS40 i RS30 zrobią to za Ciebie! To niezawodne maszyny dostarczane przez renomowane firmy UNTHA i DEPEI, które gwarantują zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa (P4, E5/E6, O5, T5, H5).

Nasze niszczarki dysponują czterema wałami, które skutecznie i precyzyjnie przetwarzają materiał do rozdrobnienia. Dzięki procesom wstępnego i wtórnego cięcia materiał jest stopniowo redukowany do rozmiaru określonego przez sito.

Nie odwarcalny proces niszcznia

W SDR-IT nieustannie podążamy za najnowszymi trendami i standardami. Nasze urządzenia UNTHA są zaprojektowane tak, aby niszczenie danych było całkowicie nieodwracalnym procesem. Korzystamy też z maszyn firmy DEPEI, które oferują poziom niszczenia E5 i E6. Różnica między H5 (dyski HDD) a E5 (dyski SSD) jest przedstawiona na poniższym obrazku:

Możemy przeprowadzić proces niszczenia dysków zarówno w Twojej firmie, jak i w naszej siedzibie. Wybierz to, co jest dla Ciebie najwygodniejsze! Niezależnie od lokalizacji gwarantujemy Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa. Starannie monitorujemy cały proces logistyczny, abyś miał pewność, że Twoje dane są w dobrych rękach.

Jako nasz klient zyskujesz też dostęp do obrazu online, dzięki czemu możesz śledzić przebieg procesu w czasie rzeczywistym.

Jako nasz klient zyskujesz też dostęp do obrazu online, dzięki czemu możesz śledzić przebieg procesu w czasie rzeczywistym.

Poznaj Mobilne Centrum Niszczenia

Nie chcemy, aby bezpieczeństwo Twoich danych spędzało Ci sen z powiek. Dlatego oferujemy Mobilne Centrum Niszczenia (MCN). To jedyne w swoim rodzaju urządzenie, dzięki któremu przewożenie nośników poza budynek Twojej firmy nie będzie już konieczne!

Dzięki MCN możemy zniszczyć dyski HDD, SSD i taśmy LTO w dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu. To autonomiczna jednostka, która w krótkim czasie może zostać przetransportowana do Twojego Data Center lub tam, gdzie tego potrzebujesz.

Sercem urządzenia jest specjalnie zaprojektowana do tego celu niszczarka UNTHA. Wyposażono ją w specjalne sita, które uniemożliwiają przedostanie się większych elementów przez czterowałowe noże tnące. Nośniki są niszczone do momentu, aż osiągną standardy bezpieczeństwa P4, E5, O5, T5, H5.

zobacz jak wygląda proces niszczenia