ODZYSKIWANIE WARTOŚCI Z AKTYWÓW IT

Pozbądź się nieużywanego sprzętu IT i zyskaj spokój!

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi recyklingu i likwidacji urządzeń. Wraz z naszym partnerem strategicznym COMPAN-IT Sp.k. sprzedajemy naszym klientom ponad 12 000 odnowionych urządzeń IT rocznie.

Krok przed innymi

Dlaczego zawsze jesteśmy krok do przodu przed innymi?

Masz w swojej firmie urządzenia, których nie używasz i chcesz się ich pozbyć? Nie ma sprawy – zajmiemy się dla Ciebie recyklingiem i likwidacją sprzętu IT!

Zaufaj naszym ekspertom i przekaż nam swoje urządzenia oraz akcesoria. Bierzemy całą logistykę na siebie – dla Ciebie będzie to bezproblemowy i bezpieczny proces.

Co możesz nam przekazać?

Zajmujemy się odzyskiwaniem wartości z wielu aktywów IT. Możesz nam powierzyć m.in.

  • komputery stacjonarne
  • laptopy
  • stacje robocze
  • monitory
  • telewizory
  • tablety
  • serwery
  • smartfony

i wiele innych!

Stary sprzęt IT jest wart więcej, niż myślisz!

1. Czas. Nie martw się tym, jak zagospodarować stary sprzęt IT. Zajmiemy się tym za Ciebie!

2. Bezpieczeństwo. Wraz z naszym partnerem COMPAN-IT Sp.k. wypracowaliśmy sprawdzone procedury i standardy. Dzięki nim sprzedawany przez nas sprzęt jest wolny od wad i nie zawiera żadnych poufnych informacji.

3. Wartość. Nasz proces odsprzedaży to doskonały sposób na jednorazowe odzyskanie wartości Twojego sprzętu IT. Wystawiamy na aukcje cały przekazany nam sprzęt – często z dodatkową ofertą serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. U nas nic się nie marnuje, a Ty zyskujesz!

4. Przejrzystość. Chcemy, żebyś czuł się naszym partnerem. Dlatego zapewniamy pełną przejrzystość naszych działań – od pierwszego kontaktu z nami aż do otrzymania wypłaty za sprzęt.

5. Elastyczność. Rozumiemy, że przekazywany nam sprzęt IT może mieć różną wartość. Dlatego oferujemy Ci wiele możliwości. Chcesz po prostu otrzymać swój sprzęt? Nie ma sprawy – wypłacimy Ci jego wartość. Możemy też przeprowadzić konserwację i niszczenie danych, by odsprzedać Twój sprzęt i podzielić się z Tobą zyskiem.

Pozostaw likwidację sprzętu IT w naszych rękach – razem osiągniemy sukces!

Twoje dane są bezpieczne

Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o to, by sprzęt został wyczyszczony, a następnie odpowiednio zrecyklingowany. Przeprowadzimy też pełne kasowanie danych przy pomocy certyfikowanego oprogramowania przy wykorzystaniu m. in. NIST800-88
DoD, Blancco SSD Erasure, Bruce Schneier’s Algorithm, Air Force System Security Instruction 5020 oraz wiele innych. Daje Ci to gwarancję, że nie wpadną w niepowołane ręce.

W SDR-IT zatrudniamy najbardziej utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, jak sprostać Twoim oczekiwaniom. Działamy zgodnie ze ściśle określonymi procedurami, aby każde zadanie było wykonane perfekcyjnie.

Nasze działania są potwierdzone prestiżowymi certyfikatami
ISO 45001,
ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 27001. Regularnie przechodzimy audyty, aby utrzymać i podnosić nasze standardy.

Dlaczego potrafimy wydobyć z urządzeń IT to, co najlepsze?

Kiedy przekażesz swój sprzęt IT do SDR-IT, będziesz mógł wreszcie odetchnąć i skupić się na tym, co naprawdę ważne – prowadzeniu biznesu. Całą resztą zajmie się nasza drużyna.

Przeanalizujemy przekazany sprzęt, dokładnie go zinwentaryzujemy i zadbamy o to, by kasowanie danych przebiegło bez żadnych przeszkód. A Ty? Możesz spać spokojnie, wiedząc, że informacje o Twojej firmie pozostaną takie, jakie mają być – poufne.

Gdy tylko proces usuwania danych dobiegnie końca, otrzymasz certyfikat potwierdzający, że na Twoich dyskach nie ma już śladu po danych. Nasi eksperci będą nadzorować cały proces.

Nie tylko zadbamy o bezpieczeństwo Twoich urządzeń, lecz także zagospodarujemy je tak, by pomóc Ci odzyskać część zainwestowanych środków! Zostawiając u nas swój sprzęt, zyskujesz pewność, że zajmą się nim fachowcy, którzy wiedzą, co robią.

Skontaktuj się z nami już teraz i daj nam szansę pokazać, że likwidacja sprzętu IT może być naprawdę prosta.

Sprawdź jakie to proste i skontaktuj się z nami!

MARCIN RADZISZEWSKI

Dyrektor ds. handlowych

marcin.radziszewski@sdr-it.pl
+48 500 322 334  

Skontaktuj się jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące naszych kompletnych rozwiązań w zakresie zakupu i ponownej sprzedaży sprzętu IT.

Partner Strategiczny