Likwidacja Data Center

Twoje dane są bezpieczne

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet – zarówno podczas funkcjonowania Data Center, jak i w trakcie jego likwidacji. W SDR-IT jesteśmy świadomi, jak ważne jest zapobieganie wyciekom danych. Dlatego działamy w sposób, który skutecznie chroni Twoje informacje – od momentu przyjęcia zlecenia aż do zakończenia prac.

Wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo Twojego Data Center podczas jego likwidacji. Skontaktuj się z nami – zabezpieczymy Twoje dane w profesjonalny i niezawodny sposób.

Pełna kontrola nad likwidacją

W SDR-IT zatrudniamy tylko najbardziej utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, jak sprostać Twoim oczekiwaniom. Działamy zgodnie ze ściśle określonymi procedurami, aby każde zadanie było wykonane perfekcyjnie.

Nasze działania są potwierdzone prestiżowymi certyfikatami ISO45001, ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 27001. Regularnie przechodzimy audyty, aby utrzymać i podnosić nasze standardy. Dzięki temu masz pewność, że Twoje aktywa są w dobrych rękach.

 

a co z transportem?

Mamy własną flotę pojazdów, która bezpiecznie przewiezie Twój sprzęt IT z punktu A do punktu B. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych – kontrolujemy cały proces osobiście i dajemy całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

To jeszcze nie wszystko! Nasze pojazdy są wyposażone w zaawansowane technologie takie jak nadajniki GPS, dzięki którym w dowolnej chwili sprawdzisz, gdzie akurat znajduje się Twój sprzęt. Mamy też monitoring, który pozwala na podgląd przewożonych aktywów w czasie rzeczywistym lub w dogodnym dla Ciebie terminie

Nasz park technologiczny sprosta Twoim potrzebom

Mamy dla Ciebie pełen zestaw narzędzi i maszyn, które nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, lecz także szybkość i sprawną obsługę Twojego cennego sprzętu IT. Nasza wyszkolona ekipa techników zdemontuje, zabezpieczy i dostarczy sprzęt do wskazanego przez Ciebie miejsca – bez względu na jego wagę czy rozmiar.

Wiemy, że Twój sprzęt IT jest niezwykle cenny i wymaga profesjonalnego podejścia. Dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami: ServerLIFT i NDC Solutions. Dzięki temu sprostamy nawet zadaniom specjalnym!

Szykujemy Ci miejsce w magazynie

SDR-IT dysponuje ogromną powierzchnią magazynową – ponad 4 000 m2! Pozwala nam to zarówno na składowanie, jak i na profesjonalne niszczenie dysków oraz usuwanie danych. Nasze magazyny są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które chronią Twoje aktywa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Bez względu na to, czy planujesz likwidację centrum danych, transport części sprzętu IT, czy przechowywanie aktywów w naszych magazynach, zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę na każdym etapie.

Interesuje Cię sprzedaż aktywów IT? Możemy Ci w tym pomóc. Nasz partner strategiczny COMPAN-IT Sp.k. oferuje możliwość odzyskania wartości Twoich aktywów poprzez ich odsprzedaż.

Razem stworzymy strategię, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom! 

MIŁOSZ KRZYWANIA

Dyrektor ds. operacyjnych

milosz.krzywania@sdr-it.pl
+48 602 133 018  

Skontaktuj się jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące naszych kompletnych rozwiązań w zakresie likwidacji Data Center.